AKTUALNY GRAFIK FITNESS

Trenerzy GymCity Bełchatów

 • Daria Dąbrówka GymCity

  Daria Dąbrówka

  trener personalny

 • Sonia Kasprowicz-Stępień GymCity

  Sonia Kasprowicz-Stępień

  Instruktor fitness

 • Izabela Kęsy GymCity

  Izabela Kęsy

  Instruktor fitness

 • Damian Klarecki GymCity

  Damian Klarecki

  Trener Personalny

 • Paulina Fuja GymCity

  Paulina Fuja

  Trenerka i Instruktorka Fitness

 • Jarosław Janas GymCity

  Jarosław Janas

  Trener Personalny

 • Krzysztof Ramsz GymCity

  Krzysztof Ramsz

  Instruktor Fitness

Daria Dąbrówka

trener personalny

Dyplomowana Trenerka Personalna z elementami fizjoterapii i dietetyki Akademii KFD, Instruktorka Zajęć Fitness oraz Studentka Fizjoterapii. W pracy z ludźmi stawia na indywidualne podejście do treningu, który opiera na możliwościach i celach podopiecznego oraz na własnej wiedzy, którą nieustannie poszerza. Ważną kwestię stanowi dla niej budowanie dobrych relacji z ludźmi, ponieważ czerpie z tego satysfakcję, znajduje w tym motywację dla siebie i innych. Zawsze gotowa chętnie pomóc i doradzić w kwestii treningu, ćwiczeń, odżywiania oraz innych nurtujących Cię pytań. Wszystko co robi, wykonuje z ogromną pasją i energią, dlatego też... Zapraszamy na zajęcia, konsultację i dyżury, które Daria dla Was prowadzi.

Daria Dąbrówka GymCity

Sonia Kasprowicz-Stępień

Instruktor fitness

Instruktor fitness, trener personalny i instruktor siłowni. Wyzwanie i upór to jej drugie imię. Treningi stały się jej pasją a siłownia drugim domem. Rozciąganie i mocne treningi są jej miłością. Żywy motywator do działania .

Sonia Kasprowicz-Stępień GymCity

Izabela Kęsy

Instruktor fitness

Jest studentką fizjoterapii oraz Instruktorką fitness. Zdrowie fizyczne oraz psychiczne jest dla niej niezwykle ważne stąd nieprzypadkowy wybór zawodu. Uwielbia kontakt z ludźmi oraz dobrą zabawę. Nie znosi nudy! Na jej zajęciach z pewnością uświadomisz sobie, że Twoje ciało może o wiele więcej niż Ci się wydaje! :) Prowadzi zajęcia interwałowe, wzmacniające oraz zdrowy kręgosłup. Jej życiowe motto: "" Nie porównuj się ze wszystkimi dookoła! Bądź najlepszą wersją samej siebie!"

Izabela Kęsy GymCity

Damian Klarecki

Trener Personalny

Absolwent Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku wychowanie fizyczne. Trenował podnoszenie ciężarów z wieloma sukcesami, kilkukrotny medalista Mistrzostw Polski. Instruktor sportu z gimnastyki, podnoszenia ciężarów i tenisa ziemnego. Jego pasje to sporty siłowe kolarstwo i lekkoatletka. Zawsze stawia przed sobą wysokie cele i stara się je zrealizować. Uważa ze można sto razy przegrać aby raz zwyciężyć.

Damian Klarecki GymCity

Paulina Fuja

Trenerka i Instruktorka Fitness

Jest instruktorem fitness i trenerem personalnym. Sport to jej pasja i sposób na życie. Prawidłowa technika wykonywanych ćwiczeń jest dla niej priorytetem w pracy z podopiecznymi. Uważa, że determinacja i zaangażowanie są kluczem do sukcesu. Uwielbia sprawdzać swoje limity wciąż podnąsząc poprzeczkę. Po za treningami siłowymi kocha sztukę oraz podróże.

Paulina Fuja GymCity

Jarosław Janas

Trener Personalny

Od 6 lat pracuje w zawodzie trenera personalnego z ukończonymi wieloma szkoleniami, kursami i warsztatami, m.in Crossfit, Trening Funkcjonalny. Dyplomowany Trener Personalny z elementami fizjoterapii i dietetyki Akademii KFD, Certyfikowany Trener Przygotowania Motorycznego, Trójboju Siłowego Personal Trening Akademy, Instruktor kulturystyki i fitness. Największy sukces trenerski w sportach siłowych to vicemistrzostwo Polski w Trójboju 2019r. Poprzez trening, odżywianie i relacje na przestrzeni lat odmienił życie wielu kobiet i mężczyzn. Obecnie sporo czasu poświęca młodym sportowcom różnych dyscyplin sportowych aby mogli poprawiać swoje wyniki sportowe. Praca trenera to jego życie i naturalne środowisko. Zainteresowania poza siłownią to podróżowanie, gotowanie, siatkówka plażowa.

Jarosław Janas GymCity

Krzysztof Ramsz

Instruktor Fitness

Instruktor Fitness: Instruktor fitness z kilku letnim stażem, Magic Bar Instruktor, od niedawna trener personalny i instruktor siłowni z uprawnieniami REPs Polska. Mistrz motywacji.Ulubione formy treningu Krzyśka to treningi siłowe i interwałowe, które stara się łączyć w nieprzeciętny sposób, co daje wyjątkowe efekty. Jego zajęcia charakteryzuje nie tylko niesamowita energia, ale przede wszystkim bezpieczeństwo zapewnione nienaganną techniką, co w rezultacie przekłada się na wyjątkowo szybkie i trwałe rezultaty.

Krzysztof Ramsz GymCity

Kadra GymCity Bełchatów

 • Ilona Śmiechowicz GymCity

  Ilona Śmiechowicz

  Manager Klubu

 • PAULINA MARCZAK GymCity

  PAULINA MARCZAK

  Specjalista Ds. Klienta

 • ANITA GRELOWSKA GymCity

  ANITA GRELOWSKA

  Specjalista Ds. Klienta

 • Mateusz Hertel GymCity

  MATEUSZ HERTEL

  Specjalista Ds. Klienta

Ilona Śmiechowicz

Manager Klubu

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku Dietetyka. Już podczas studiów była bardzo aktywnie związana z placówkami zajmującymi się sportem- współpracowała z zawodniczkami koszykówki dziewczęcej „Basket” oraz zawodniczkami siatkówki- "Lider" w Łodzi. Fitness przyciągnął ją w 2014 roku- Ilona zakochała się w energii i optymizmie, który roztacza ta branża wokoło. Pracowała zarówno dla klubu marki PREMIUM, klubów butikowych, jak i dla największych polskich sieci fitness. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt otwarć nowych centrów fitness i kilka tysięcy klientów, których była bezpośrednim opiekunem. Ciągle doskonali się na konwencjach i wykładach branżowych. Praca w branży fitness jest dla niej kluczem odpowiedzi na wiele nurtujących pytań dotyczących zdrowia; a także niekończącą się drogą rozwoju, pasji, sukcesów i spełnienia zawodowego.

Ilona Śmiechowicz GymCity

Paulina Marczak

Specjalista ds. klienta

Absolwentka Społecznej Akademii Nauk na kierunku Marketing i Zarządzanie. Z branżą fitness jest związana od pięciu lat. Współuczestniczyła w otwarciach wielu klubów fitness w całej Polsce. W pracy najważniejsze jest dla niej zadowolenie Klubowiczów, dlatego zawsze stara się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Chętnie słucha wszelkich uwag i sugestii, aby nieustannie doskonalić swoje działania. Swoim szczerym uśmiechem i pozytywną energią zaraża wszystkich ludzi. Ze sportu najbardziej odpowiadają jej strefy Kibica choć zdarzy Wam się także spotkać ją w plenerze podczas treningów biegowych.

Paulina Marczak GymCity

Anita Grelowska

Specjalista ds. klienta

Pasjonatka treningu siłowego oraz gimnastyki. Każdą wolną chwile spędza aktywnie. Studentka kierunku pielęgniarstwo. Kontakt z ludźmi oraz dobra zabawa to nieodłączne elementy jej życia. Swoim pozytywnym podejściem i charyzmą zaraża wszystkich wokół. Zawsze uśmiechnięta i bardzo energiczna.

Anita Grelowska GymCity

Mateusz Hertel

Specjalista ds. klienta

Od dziecka pasjonat sportu. Swoją przygodę zaczął w wieku 5 lat w lokalnym klubie GKS, gdzie piłkę nożną trenował 14 lat. Interesuje się polityką, nowinkami w technologii oraz dziennikarstwem. W wolnych chwilach pisuje na portalach sportowych. Uśmiech to nieodłączny element jego życia.

Mateusz Hertel GymCity

Cennik GymCity Bełchatów

JEDNORAZOWY

25/wejście

wszyskie strefy

nowoczesny sprzęt

zajęcia grupowe

dostęp do sauny

darmowy parking

darmowa bawialnia


KARNET OPEN

129/miesiąc

gwarancja stałej ceny

wszyskie strefy

nowoczesny sprzęt

zajęcia grupowe

dostęp do sauny

darmowy parking

darmowa bawialnia

KARNET OPEN STUDENT

119/miesiąc

gwarancja stałej ceny

wszyskie strefy

nowoczesny sprzęt

zajęcia grupowe

dostęp do sauny

darmowy parking

darmowa bawialnia

KARNET OPEN

999/rok

cena promocyjna!

wszyskie strefy

nowoczesny sprzęt

zajęcia grupowe

dostęp do sauny

darmowy parking

darmowa bawialnia

Znajdź nas

Godziny otwarcia

W TYGODNIU 6:00 - 22:00
SOBOTA 8:00 - 16:00
NIEDZIELA 8:00 - 16:00